statystyki szczegółowe

Aktualności

Mariusz Krupczak w Tęczy Bolesławice

• autor: Juszczu, 2014-08-24 16:27

Były zawodnik, a także trener jaworskiej Kuźni od sezonu 2014/2015 będzie występował w Tęczy Bolesławice. Tęcza to spadkowicz z wałbrzyskiej A klasy gr. I. Obecnie występuje w rozgrywkach świdnickiej B klasy grupy I. Dziś Mariusz Krupczak zadebiutował w barwach Tęczy w wyjazdowym spotkaniu z Wierzbianką Wierzbna. Drużyna z Bolesławic wygrała 1:2, a M. Krupczak rozegrał pełne 90 minut i swój debiut ukoronował bramką. W zespole Tęczy występuje także inny gracz w przeszłości związany z MRKS-em - Sebastian Ratajczak oraz Przemysław Malczyk, który w poprzednim sezonie był asystentem Mariusza Krupczaka w Kuźni. W spotkaniu z Wierzbianką Ratajczak pzrebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty, a Malczyk został zmieniony w 75 minucie przez Adriana Kantyluka. Tęcza, z kompletem zwycięstw, po trzech kolejkach świdnickiej B klasy gr. I razem z Herbapolem Stanowice przewodzi w ligowej stawce.