statystyki szczegółowe

Aktualności

LOJS: Koncert Kuźni w Chojnowie

• autor: Juszczu, 2014-09-14 14:25

Juniorzy starsi Kuźni Jawor po bardzo dobrym meczu pokonali na wyjeździe Chojnowiankę Chojnów 1:4. Ze względu na przełożony mecz seniorów, trener Marek Mackiewicz zabrał ze sobą do Chojnowa trójkę juniorów, którzy na co dzień grają i trenują w seniorach. Byli to Przemysław Wiśniewski, Hubert Połącarz i Bartłomiej Gwiździał. Okazali się oni bardzo dużym wzmocnieniem. Było widać, że trenują w teamie Leszka Dulata. Jak mówił po meczu trener Mackiewicz, swoją postawą zmotywowali resztę drużyny do ciężkiej pracy i do tego by w przyszłości wzmocnili pierwszą drużynę. Grający tylko pierwsze 45 minut, na lewym skrzydle, Przemysław Wiśniewski był motorem napędowym większości akcji. W bramce poprawnie spisywał się Mariusz Kasprzycki, w środku pola rządził i dzielił Kamil Papiernik do spółki z Karolem Januszkiewiczem, który często próbował tego dnia sił uderzeniami z dystansu, ale niestety żadne nie znalazło się w siatce. W ataku solidnie popracowali Arkadiusz Korybski i Aleksander Jach. Reasumując - cały zespół pokazał się z dobrej strony i zasługuje na pochwałę. Więcej w rozwinięciu newsa.

Wynik spotkania otworzył w drugiej minucie Arkadiusz Korybski, który wykorzystał podanie od Januszkiewicza. W 25 minucie było 0:2. Gerasimowicz posłał piłkę spod własnego pola karnego, na "szesnastkę" gospodarzy, gdzie czyhał już Wiśniewski i przelobował bramkarza Chojnowianki. W 35 minucie piłkę głową w bramce umieścił Papiernik po centrze z rzutu wolnego. W 39 minucie gola na 1:3 strzelił Mastalerz, ale to było wszystko, na co tego dnia było stać chojnowian. W 70 minucie Jaskuła ustala wynik końcowy na 1:4 dla Kuźni. Ten sam zawodnik umieścił piłkę w bramce również w 80 minucie, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej.

14 września (niedziela), godz. 11:00 - Chojnów
Chojnowianka Chojnów - Kuźnia Jawor 1:4 (1:3)
Bramki: Mastalerz 39' - Korybski 2', Wiśniewski 25', Papiernik 35', Jaskuła 70'
Kuźnia: Mariusz Kasprzycki - Hubert Połącarz, Damian Gerasimowicz, Bartłomiej Gwiździał, Szymon Choptiany, Dawid Perełka, Karol Januszkiewicz, Kamil Papiernik, Przemysław Wiśniewski (Krystian Jaskuła 46'), Arkadiusz Korybski, Aleksander Jach.