statystyki szczegółowe

Aktualności

LOJM: Pokonali KS Polkowice i mają lidera!

• autor: Juszczu, 2014-09-20 15:19

Juniorzy młodsi Kuźni Jawor pokonali rówieśników z KS Polkowice i zostali samodzielnym liderem ligi okręgowej. Mecz był bardzo zacięty. Wynik otworzył Kacper Zawierucha w ósmej minucie. KS w 11 minucie odrobił straty, a w 30 wyszedł na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą Kuźnia zdołała wyrównać za sprawą Dudkowskiego. Do przerwy 2:2. W drugiej odsłonie,a  dokładnie w 50 minucie goście ponownie obejmują prowadzenie. Na ripostę ze strony Kuźni nie trzeba było czekać długo, bo już 180 sekund później za sprawą Sasinowskiego mieliśmy remis 3:3. Szalę zwycięstwa na stronę Kuźni przechylił na dwie minuty przed końcem meczu Dudkowski, strzelając gola na 4:3. Skład juniorów młodszych Kuźni ze starcia z polkowiczanami w rozwinięciu newsa.

20 września (sobota), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Kuźnia Jawor - KS Polkowice 4:3 (2:2)
Bramki: Zawierucha 8', Dudkowski 38', 78', Sasinowski 53' - ? 11', 30', 50'
Kuźnia: Dawid Kroczak - Łukasz Duda, Dawid Kozioł, Krystian Jaskuła (Kacper Kusztal 52'), Kacper Zawierucha (Marcin Tokarczyk 67'), Michał Mężyk, Michał Dudkowski, Kacper Grabarczyk, Grzegorz Magoń (Miłosz Kocyła 25'), Patryk Mossur, Marcin Sasinowski (Szymon Sosiński 75'),
Żółta kartka: Tokarczyk (Kuźnia)