statystyki szczegółowe

Aktualności

LOJS: Nie zwalniają tempa

• autor: Juszczu, 2014-09-27 21:46

O kolejne trzy punkty wzbogacili się juniorzy starsi jaworskiej Kuźni. Podopieczni trenera Marka Mackiewicza ograli na wyjeździe Górnik Lubin 1:3. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla Kuźni. Już w szóstej minucie Hubert Połącarz uderzył z woleja i futbolówka po rękawicach bramkarza Górnika ugrzęzła w siatce. Asystę przy tym golu zaliczył Bartłomiej Gwiździał. Górnik strzelił w 18 minucie wyrównującego gola, który był konsekwencją błędu w środku pola. W 40 minucie Kuźnia znów obejmuje prowadzenie. Dośrodkowanie Gwiździała z rzutu rożnego na gola zamienił Szymon Choptiany. W 90 minucie Arkadiusz Korybski, po podaniu od Papiernika, umieścił futbolówkę w siatce i ustalił rezultat końcowy na 1:3. Zwycięstwo mogło być zdecydowanie wyższe, ale dogodnych okazji nie wykorzystali m. in. Korybski, Perełka czy Przytocki. Kuźnia konczyła spotkanie w dziesiątkę. Czerwoną kartką za niesportowe zachowanie został ukarany bramkarz - Mariusz Kasprzycki. Za tydzień juniorzy starsi MRKS-u zmierzą się na własnym boisku z Czarnymi Rokitki.

27 września (sobota), godz. 11:00 - Lubin
Górnik Lubin - Kuźnia Jawor 1:3 (1:2)
Bramki: ? 18' - Połącarz 6', Choptiany 40', Korybski 90'
Kuźnia: Mariusz Kasprzycki - Hubert Połącarz, Bartłomiej Gwiździał (Dawid Każarnowicz 46'), Damian Gerasimowicz, Szymon Choptiany, Jakub Przytocki (Daniel Treter 87'), Kamil Papiernik, Karol Januszkiewicz, Dawid Perełka, Arkadiusz Korybski, Aleksander Jach.
Żółte kartki: Perełka, Choptiany (Kuźnia)
Czerwona kartka: Kasprzycki (90' - za niesportowe zachowanie; Kuźnia)