statystyki szczegółowe

Aktualności

LOJM: Pierwsza porażka

• autor: Juszczu, 2014-09-28 21:13

W jedynym niedzielnym meczu ligi okręgowej juniorów młodszych, Kuźnia Jawor doznała pierwszej porażki. Podopieczni trenera Dariusza Szeligi przegrali na wyjeździe z Iskrą Kochlice 3:1. Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gości. Już w 8 minucie Patryk Mossur umieścił futbolówkę w bramce kochliczan bezpośrednio z rzutu wolnego. Riposta Iskry nadeszła w 24 minucie. Zawodnik z Kochlic wyrównał stan meczu, także strzelając gola z rzutu wolnego. W 36 minucie gospodarze skutecznie egzekwowali rzut karny i objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą drużyna z Kochlic po raz trzeci pokonała Dawida Kroczaka. W drugich 40 minutach jaworzanie nie zdołali odwrócić losów spotkania i pełną pulę zgarnęli gospodarze. Skład w rozwinięciu newsa.

28 września (niedziela), godz. 11:00 - Kochlice
Iskra Kochlice - Kuźnia Jawor 3:1 (3:1)
Bramki: ? 8', 36'-k., 40' - Mossur 8'
Kuźnia: Dawid Kroczak - Miłosz Uhornicki (Bartosz Trzciński 55'), Łukasz Duda, Dawid Kozioł, Bartosz Kasperkiewicz (Szymon Sosiński 40'), Miłosz Kocyła (Krzysztof Iwańczuk 65'), Michał Mężyk, Michał Dudkowski, Konrad Fiediurek (Marcin Tokarczyk 60'), Patryk Mossur, Marcin Sasinowski