statystyki szczegółowe

Aktualności

LOJM: Udane zakończenie rundy

• autor: Juszczu, 2014-10-19 15:31

Zwycięstwem zakończyli pierwszą część sezonu juniorzy młodsi Kuźni Jawor. Dziś podopieczni trenera Szeligi pokonali przy ulicy Parkowej Odrę Ścinawa 3:0. Od początku spotkania MRKS osiągnął wizualną przewagę i prowadził grę. Wynik był niezagrożony, ani przez chwilę i powinien być zdecydowanie wyższy, bo sytuacji kolejny raz stworzyliśmy sobie wiele, ale skuteczność szwankowała. Pierwszego gola po wyrzucie z autu Dudy strzelił Mossur w 13 minucie, a przed przerwą w 27 minucie, prowadzenie podwyższył Kusztal, wykorzystując prostopadłe podanie Sasinowskiego. Kuźnia miała w pierwszej połowie jeszcze przynajmniej trzy 100 % sytuacje, a prawdziwy festiwal był w drugiej części meczu. Wynik w 73 minucie ustalił Dudkowski, strzelając zza pola karnego w długi róg bramki. Skład w rozwinięciu newsa.

19 października (niedziela), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Kuźnia Jawor - Odra Ścinawa 3:0 (2:0)