statystyki szczegółowe

Aktualności

LDJM: Orzeł zadziobał Kuźnię

• autor: Juszczu, 2015-10-04 22:33

Juniorzy młodsi Kuźni Jawor przegrali z Orłem Ząbkowice Śląskie 0:3. Wynik otworzył w 23 minucie Dawid Pawłowski, bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie swojego zespołu w 46 minucie. Wynik ustalił w 63 minucie Marcin Mularczyk, który po dograniu futbolówki z lewego skrzydła w pole karne, skierował ją po ziemi do bramki. Podopieczni trenera Dariusza Szeligi z dorobkiem ośmiu punktów plasują się na czternastej pozycji w tabeli Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych.

*GALERIA - Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych: Kuźnia Jawor - Orzeł Ząbkowice Śląskie (15 zdjęć)*

3 października (sobota), godz. 11:00 - Jawor (Stadion Miejski)
Kuźnia Jawor - Orzeł Ząbkowice Śląskie 0:3 (0:1)
Bramki: Pawłowski 21', 46', Mularczyk 63'
Kuźnia: Jakub Michałków - Łukasz Duda, Miłosz Kocyła, Dawid Koziol, Michał Mężyk, Kacper Nowak (Michał Krysiak 55'), Przemysław Piec (Krzysztof Iwańczak 65'), Marcin Sasinowski, Wojciech Smyk, Miłosz Tokarczyk (Patryk Mossur 41'), Miłosz Uchornicki (Bartosz Trzciński 65')
Żółte kartki: Kocyła (Kuźnia) oraz Pawłowski (Orzeł)