W najbliższą sobotę w Złotoryi odbędzie się jeden z czterech turniejów halowych z okazji 40-lecia Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy. Znany jest już jego podział na grupy oraz terminarz. Jaworska Kuźnia trafiła do grupy III razem z ligowym rywalem Czarnymi Rokitki oraz dwoma przedstawicielami B klasy - Gryfem Olimpią Krotoszyce i Polonią Ernestynów, z którą to jaworzanie zainaugurują zmagania. Wszystkie potyczki będą trwać po dziesięć minut. Ciąg dalszy w rozwinięciu newsa.
GRUPY I-III
Grupy od I do III swoje spotkania będą rozgrywać w hali przy ulicy Kolejowej 4. Początek pierwszego pojedynku z udziałem podopiecznych Władysława Morocha został zaplanowany na godzinę 11:40. Do kolejnej rundy awansują tylko ekipy z pierwszych miejsc w grupach.
Grupa I
Wilkowianka Wilków
Iskra Jerzmanice Zdrój
Iskra Niedźwiedzice
Płomień Michów
Terminarz gier w grupie I
Wilkowianka Wilków - Iskra Jerzmanice Zdrój (godz. 09:00)
Iskra Niedźwiedzice - Płomień Michów (godz. 09:12)
Wilkowianka Wilków - Iskra Niedźwiedzice (godz. 09:24)
Iskra Jerzmanice Zdrój - Płomień Michów (godz. 09:36)
Wilkowianka Wilków - Płomień Michów (godz. 09:48)
Iskra Jerzmanice Zdrój - Iskra Niedźwiedzice (godz. 10:00)
Grupa II
Grom Gromadzyń-Wielowieś
Stal Chocianów
Lechia Rokitnica
Tatra Krzeniów
Terminarz gier w grupie II
Grom Gromadzyń-Wielowieś - Stal Chocianów (godz. 10:20)
Lechia Rokitnica - Tatra Krzeniów (godz. 10:32)
Grom Gromadzyń-Wielowieś - Lechia Rokitnica (godz. 10:44)
Stal Chocianów - Tatra Krzeniów (godz. 10:56)
Grom Gromadzyń-Wielowieś - Tatra Krzeniów (godz. 11:08)
Stal Chocianów - Lechia Rokitnica (godz. 11:20)
GRUPA III
KUŹNIA JAWOR
Czarni Rokitki
Polonia Ernestynów
Gryf Olimpia Krotoszyce
Terminarz gier w grupie III
KUŹNIA JAWOR - Polonia Ernestynów (godz. 11:40)
Czarni Rokitki - Gryf Olimpia Krotoszyce (godz. 11:52)
KUŹNIA JAWOR - Czarni Rokitki (godz. 12:04)
Polonia Ernestynów - Gryf Olimpia Krotoszyce (godz. 12:16)
KUŹNIA JAWOR - Gryf Olimpia Krotoszyce (godz. 12:28)
Polonia Ernestynów - Czarni Rokitki (godz. 12:40)
Zwycięzcy grup zagrają w trójstronnym półfinale (system każdy z każdym) o wejście do finału, Drużyna z drugiej pozycji powalczy o brązowe medale, a najsłabsza uda się do domu.
Terminarz gier półfinałowych w hali przy ulicy Kolejowej.
Zw. gr. I - Zw. gr. II (godz. 13:00)
Zw. gr. I - Zw. gr. III (godz. 13:12)
Zw. gr. II - Zw. gr. III (godz. 13:24)
GRUPY IV-VI
Ten sam system będzie obowiązywał rzecz jasna w grupach od IV do VI, które będą toczyć swoje boje w hali przy ulicy Wilczej 43, znanej bardziej jako "Tęcza". Rozgrywki zostaną tam zapoczątkowane o godzinie 13:00, przez co jaworzanie w razie ewentualnego awansu do finału lub meczu o 3. miejsce będą musieli czekać cztery godziny.
Grupa IV
Fenix Pielgrzymka
Chojnowianka Chojnów
Przyszłość Prusice
Wilki Różana
Terminarz gier w grupie IV
Fenix Pielgrzymka - Chojnowianka Chojnów (godz. 13:00)
Przyszłość Prusice - Wilki Różana (godz. 13:12)
Fenix Pielgrzymka - Przyszłość Prusice (godz. 13:24)
Chojnowianka Chojnów - Wilki Różana (godz. 13:36)
Fenix Pielgrzymka - Wilki Różana (godz. 13:48)
Chojnowianka Chojnów - Przyszłość Prusice (godz. 14:00)
Grupa V
Mewa Goliszów
Skora Jadwisin
KS Męcinka
Sokół Sokołowiec
Terminarz gier w grupie V
Mewa Goliszów - Skora Jadwisin (godz. 14:20)
KS Męcinka - Sokół Sokołowiec (godz. 14:32)
Mewa Goliszów - KS Męcinka (godz. 14:44)
Skora Jadwisin - Sokół Sokołowiec (godz. 14:56)
Mewa Goliszów - Sokół Sokołowiec (godz. 15:08)
Skora Jadwisin - KS Męcinka (godz. 15:20)
Grupa VI
Górnika Złotoryja
LZS Nowy Kościół
Delegatura Legnica (sędziowie)
Orzeł Wojcieszyn
Terminarz gier w grupie VI
Górnik Złotoryja - LZS Nowy Kościół (godz. 15:40)
Orzeł Wojcieszyn -Delegatura Legnica (godz. 15:52)
Górnik Złotoryja - Orzeł Wojcieszyn (godz. 16:04)
LZS Nowy Kościół - Delegatura Legnica (godz. 16:16)
Górnik Złotoryja - Delegatura Legnica (godz. 16:28)
LZS Nowy Kościół - Orzeł Wojcieszyn (godz.16:40)
Terminarz gier półfinałowych w hali przy ulicy Wilczej.
Zw. gr. I - Zw. gr. II (godz. 17:00)
Zw. gr. I - Zw. gr. III (godz. 17:12)
Zw. gr. II - Zw. gr. III (godz. 17:24)
MECZ O 3. MIEJSCE (hala przy ul. Wilczej)
Druga drużyna z I półfinału - Druga drużyna z II półfinału (godz. 18:15)
FINAŁ (w hali przy ulicy Wilczej)
Zw. I półfinału - Zw. II półfinału (godz.18:30)