statystyki szczegółowe

Aktualności

Dwie różne połowy ze Zdrojem

• autor: Juszczu, 2016-02-13 19:48

W dotychczasowych sparingach z udziałem Kuźni Jawor i Zdroju Jedliny-Zdrój padało dużo gali. Dziś w bezpośrednim starciu między tymi drużynami również padło jedenaście goli, ale niestety zdecydowaną większość z nich strzelili przedstawiciela wałbrzyskiej Klasy Okręgowej. Po pierwszej połowie, która była niezła w wykonaniu jaworzan, prowadzili oni 1:0. W dwunastej minucie Kamil Dunaj zagrał długą piłkę pod pole karne rywali do Marcina Bagińskiego, ten zgrał głową do Kacpra Grabarczyka, a on opanował ją i pokonał z kilku metrów bramkarza. Drugie 45 minut należało do Zdroju, który zaaplikował aż dziewięć goli. Kuźnia zdołała odpowiedzieć jedynie w 63 minucie przy stanie 4:1. Wówczas dośrodkowanie z prawego skrzydła Kacpra Grabarczyka na gola zamienił Marcin Bagiński. Na dodatek odnotujmy, że plac gry z powodu kontuzji przed czasem musieli opuścić Kamil Janoś i Kamil Kurzelewski. Skład wyjściowy MRKS-u z dzisiejszej gry kontrolnej w rozwinięciu newsa.

13 luty (sobota), godz. 15:00 - Wałbrzych
Zdrój Jedlina-Zdrój - Kuźnia Jawor 9:2 (0:1)
Bramki dla Kuźni: Grabarczyk 12', Bagiński 63'
Kuźnia (skład wyjściowy): Dawid Kroczak - Sylwester Dworakowski, Kamil Dunaj, Kamil Kurzelewski, Marcin Rakszewski, Patryk Gwiździał, Kamil Janoś, Konrad Fiediurek, Kacper Grabarczyk, Przemysław Wiśniewski, Marcin Bagiński