statystyki szczegółowe

Aktualności

Juniorzy rozbili Rataja

• autor: Juszczu, 2016-08-24 09:11

Udany występ przeciwko zespołowi seniorów Rataja Paszowice (legnicka A klasa gr. III) zaliczyli juniorzy młodsi jaworskiej Kuźni. Team pod batutą Dariusza Szeligi wygrał 5:1. Rywala napoczął w piętnastej minucie Przemysław Piec, który wykorzystał błąd w szeregach obronnych paszowiczan. Jako drugi do siatki trafił Kevin Klasa. Rataj zdobył bramkę tuż przed przerwą, ale jak się później okazało była to tylko honorowa. Ładnym uderzeniem popisał się ex-gracz MRKS-u Arkadiusz Korybski. Po zmianie stron jaworzanie przypieczętowali swoją wyższość tego dnia nad przeciwnikiem. Na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Patryk Wybraniec, a raz Michał Krysiak. Dodajmy, że gościnnie wśród młodszych kolegów wystąpili we wtorkowy wieczór na co dzień zawodnicy pierwszego zespołu - Patryk Gwiździał oraz Bartłomiej Gwiździał.

*GALERIA - Sparing: Kuźnia Jawor (juniorzy młodsi) - Rataj Paszowice (seniorzy) 5:1 (2:1) (20 zdjęć)*

23 sierpnia (wtorek), godz. 19:00 - Jawor (Stadion Miejski; boczna płyta)
Kuźnia Jawor (juniorzy młodsi) - Rataj Paszowice 5:1 (2:1)
Bramki: Piec, Klasa, Wybraniec x 2, Krysiak - Korybski
Kuźnia: Dawid Malicki - Michał Krysiak, Bartłomiej Gwiździał, Wojciech Smyk, Kacper Kuźmiński, Paweł Ociepka, Kevin Klasa, Patryk Gwiździał, Przemysław Piec, Jakub Nowak, Seweryn Suchecki. Na zmiany wchodzili: Marek Błoński, Patryk Wybraniec