statystyki szczegółowe

Aktualności

B klasa: Orzeł nie wygrał, ale nadal lideruje

• autor: Juszczu, 2017-10-16 10:15

W dziewiątej kolejce legnickiej klasy B grupy piątej Orzeł Wojcieszyn bezbramkowo zremisował przed własną publicznością z Płomieniem Nowa Wieś Grodziska, ale nie przeszkodziło mu to w utrzymaniu pozycji lidera. To spotkanie było pierwszym w tej kampanii, w którym lider klasyfikacji strzelców Bartłomiej Hajdun (Orzeł) nie zanotował trafienia. Wicelider Górnik II Złotoryja w ten weekend nie wybiegł na boisko, co skrzętnie wykorzystał trzeci dotychczas LKS Chełmiec. Ciąg dalszy w rozwinięciu newsa.

Podopieczni Janusza Wasiluka pokonali u siebie zamykającego tabelę Rataja Paszowice aż 10:1. Cztery z dziesięciu goli strzelił Mateusz Karaban, dzięki czemu zbliżył się do Bartłomieja Hajduna w klasyfikacji strzelców tej grupy legnickiej klasy B.

Kuźnia II Jawor po dwudziestu minutach przegrywała z Tatrą Krzeniów 0:1, a do tego grała w osłabieniu po czerwonej kartce. Jednak to nie przeszkodziło jaworzanom zwyciężyć aż 5:1, a mogli zdecydowanie wyżej. Jest to trzecie zwycięstwo z rzędu rezerw MRKS-u. Następny przeciwnik Kuźni II, a mianowicie Sokół Sokołowiec przerwał serię porażek i pokonał na wyjeździe Lechię Rokitnica 1:0.

KS Winnica zdobyła komplet punktów bez walki. Jej przeciwnicy z Iskry Jerzmancie Zdrój nie dojechali na zawody. Pojedynek Platana Sichów z Górnikiem II Złotoryja został przełożony na niedzielę 12-go listopada.

B klasa gr. V OZPN Legnica - sezon 2017/2018 - 9.kolejka
15 października - niedziela
Kuźnia II Jawor - Tatra Krzeniów 5:1 (2:1)
Bramki: Kurzelewski 22', Hołyński 30', Szeliga 65', Dworakowski 85', Bruliński 90'-k. - ? 15'

Przyrzecze
LKS Chełmiec - Rataj Paszowice 10:1 (6:0)
Bramki: M. Karaban 18', 26', 36', 73', Babiarz 31', 33', 40', Pancerz 53', 83', Dobrydnio 90' - Chlebicki 86'

KS Winnica - Iskra Jerzmanice Zdrój 3:0 wo.