statystyki szczegółowe

Aktualności

Z Orłem Prusice na remis [FOTO+WIDEO]

• autor: Juszczu, 2018-02-17 21:54

W czwartej grze kontrolnej przed startem rundy wiosennej Kuźnia jawor zremisowała 2:2 z liderem wrocławskiej Klasy Okręgowej Orłem Prusice. Mimo, że był to sparing obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko, w którym nie brakowało sytuacji podbramkowych. Więcej okazji w przekroju całych zawodów mieli niebiesko-żółto-czarni, którzy śmiało mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale brakowało szczęścia lub precyzji. Ciąg dalszy w rozwinięciu newsa.

*Galeria - Sparing: Kuźnia Jawor - Orzeł Prusice*

Kuźnia objęła prowadzenie w czternastej minucie Yuriego Shkvarlo, który wykończył akcję po podaniu Krystiana Pietruszki uderzeniem z kilkunastu metrów. Orzeł wyrównał w 33 minucie, kiedy to przepchał się przez środek boiska, a jego zawodnik zachował zimną krew w sytuacji sam na sam z Patrykiem Borkiem.

Oba zespoły strzeliły również po jednym golu po zmianie stron. W 62 minucie Orzeł objął prowadzenie, lecz cieszył się z niego zaledwie kilka minut. W 69 minucie Emilian Borek po solowej akcji wywalczył rzut karny, a sprawiedliwość z jedenastu metrów wymierzył bezbłędnie sam poszkodowany.

17 luty (sobota), godz. 14:00 - Strzegom (boisko ze sztuczną nawierzchnią)
Kuźnia Jawor - Orzeł Prusice 2:2 (1:1)
Bramki: Shkvarlo 14', E. Borek 69'-k. - ? 33', 62'
Kuźnia: Patryk Borek - Przemysław Wiśniewski, Robert Kruczek, Łukasz Duda, Sylwester Dworakowski, Krystian Pietruszka, Emilian Borek, Kamil Janoś, Yurii Shkvarlo, Kacper Grabarczyk, Marcin Bagiński. Na zmiany wchodzili: Marcel Szałach, Wojciech Smyk, Seweryn Suchecki, Dawid Duda, Bartłomiej Gwiździał